• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104589
 • تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
 • پ

  تجلیل از ۳۰ شاعر ایرانی و خارجی برگزیده چهارمین کنگره بین المللی شعر توحیدی

  شریف خبر؛  در چهارمین کنگره بین المللی شعر توحیدی580 اثر به دبیرخانه کنگره ارسال شده است که از مجموع شاعران شرکت کننده در این کنگره، ۲۸ نفر از هشت کشور خارجی شامل سریلانکا، افغانستان، آذربایجان، پاکستان، روسیه، هند، بحرین و سوریه حضور داشتند . ...

  شریف خبر؛  در چهارمین کنگره بین المللی شعر توحیدی580 اثر به دبیرخانه کنگره ارسال شده است که از مجموع شاعران شرکت کننده در این کنگره، ۲۸ نفر از هشت کشور خارجی شامل سریلانکا، افغانستان، آذربایجان، پاکستان، روسیه، هند، بحرین و سوریه حضور داشتند .

  موضوعات این کنگره را شامل توحید و معارف توحیدی، شرح حال شاعران ۹ سماء و صفات خداوند متعال، جلوه های جلال و جمال الهی در پدیده های جهان، تماشای عظمت خداوند در عالم، ستایش و ثنای پروردگار، نیایش و مناجات در آستان حضرت حق بود.

  چهارمین کنگره بین المللی شعر توحیدی در ۲ نوبت، صبح (ویژه شعرا) و مراسم اختتامیه آن از ساعت ۱۶ الی ۲۰ عصر پنج شنبه پنجم خرداد با حضور شاعران ایرانی و خارجی در تالار رشید الدین دانشگاه آزاد اسلامی میبد برگزار شد.

  در پایان این کنگره، ۳۰ شاعر ایرانی و خارجی برگزیده و تجلیل شدند.
  مربی ادبی مرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابرکوه جزء پنج نفر برگزیده بخش بزرگسال چهارمین کنگره بین‌المللی شعر توحیدی بود.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده