• خانهفرهنگی
 • کد خبر : 104591
 • تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲
 • پ

  برگزاری جشن تکلیف دانش آموزی در کانون پویش شهر با حضور امام جمعه شهرستان الیگودرز

  به گزارش شریف خبر از خرم آباد، جشن تکلیف دانش آموزی در سالن اجتماعات کانون پویش شهرستان الیگودرز با حضور امام جمعه این شهرستان و مدیران و معاونین آموزش و پرورش با حضور بیش از ۱۰۰ دانش آموز در تاریخ ۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد. در این مراسم که ...

  جشن تکلیف

  به گزارش شریف خبر از خرم آباد، جشن تکلیف دانش آموزی در سالن اجتماعات کانون پویش شهرستان الیگودرز با حضور امام جمعه این شهرستان و مدیران و معاونین آموزش و پرورش با حضور بیش از ۱۰۰ دانش آموز در تاریخ ۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

  در این مراسم که به همت مدیران و مربیان و با حضور دانش آموزان آموزشگاه شهید چمران، با موضوع جشن بندگی و اطاعت حق در سالن کانون پویش برگزار و با اجرای برنامه های متنوع همراه بود، حجت‌ الاسلام سرلک امام جمعه الیگودرز اظهار داشت: آموزش احکام و آشنایی دانش آموزان با معارف دینی و نماز توسط معلمان و اولیاء لازم و ضروری است.

  وی ادامه داد:  سهم خانواده ها و حتی معلمان در تکوین شخصیت دانش آموزان ، روز به روز کم رنگ تر می شود. عوامل محیطی به ویژه رسانه ها نقش عمده ای را بر عهده دارند و به صورت شبانه روزی در تغییر اندیشه ها وافکار کودکان ، نوجوانان و حتی بزرگسالان نقش تاثیر گذار ومهم خود را ایفا می کنند . آنچه مسلم است این است که هنوز مدارس ما به عنوان اصلی ترین کانون های تربیتی مورد توجه و برنامه ریزی دقیق وصریح قرار نگرفته است. اگر نظام آموزش و پرورش ما بخواهد از مسیر آموزش های صرف به سمت تربیت دینی،اخلاقی و اجتماعی حرکت کند، لازم است بسیاری از اهداف و روش ها را تغییر دهد.

   

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده