• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104599
 • تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۸
 • پ
  در نشست شورای هماهنگی‌ روابط‌ عمومی‌های استان یزد؛

  از رییس سابق حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تجلیل شد

  در دومین نشست شورای هماهنگی روابط‌ عمومی‌های استان از سوی هیات رییسه این شورا به پاس خدمات و زحمات چندساله دکتر مسعود طوفان رییس سابق حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان درعرصه روابط عمومی و ارتباطات با اهداء لوح سپاسی تقدیر شد.

  به گزارش شریف خبر؛ به نقل از روابط عمومی سازمان، در دومین نشست شورای هماهنگی روابط‌ عمومی‌های استان که صبح امروز با حضور استاندار یزد و جمعی از مدیران روابط عمومی های استان در تالار شهید منتظرقائم استانداری برگزار شد، از زحمات و خدمات دکتر مسعود طوفان در حوزه روابط عمومی و ارتباطات تجلیل و قدردانی شد.
  رییس اسبق حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این نشست با تاکید بر سازمان محور بودن حوزه روابط عمومی، گفت: وظیفه خطیر روابط عمومی ها دروازبانی اطلاعات است که باید به خوبی انجام شود.
  دکتر طوفان به دیدگاه جهان بینی روابط عمومی ها اشاره کرد و بیان داشت: دیدگاه جهان بینی در این عرصه به فعالان این حوزه کمک می کند تا مسیر خود را به درستی انتخاب کنند.
  وی از دیدگاه مذهبی نیز درخصوص این حرفه اظهار داشت: روابط عمومی باید رو به خدا داشته باشند و آن به این معناست که نباید رو به قدرت و فرد باشد.
  وی با بیان اینکه روابط عمومی ها باید منافع واقعی جامعه و سازمان را به درستی تشخیص داده و هدایت کند، افزود: روابط عمومی ها باید امور مربوط به خود را در اسرع وقت و به درستی انجام دهند.
  وی بر استفاده از تمامی پتانسیل های این حوزه تاکید کرد و اذعان داشت: روابط عمومی ها باید ملجاء و پناهگاهی برای حل مشکلات، نواقص و نارسایی هایی که در جامعه وجود دارد، باشند.
  به عقیده وی، یکی از خطرهای بزرگی که روابط عمومی ها را تهدید می کند شخصیت و قدرت محوری بوده که این حوزه را از رسالت های خود دور خواهد ساخت.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده