• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104609
 • تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
 • پ
  با کسب چهار مقام برتر و شایسته تقدیر؛

  افتخارآفرینی انجمن های علمی دانشگاه یزد در جشنواره بین‌المللی حرکت

  در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت که از اول تا سوم خرداد ماه امسال به میزبانی دانشگاه تهران برگزارشد، انجمن های علمی دانشگاه یزد موفق شدند دو مقام برتر و دو مقام شایسته تقدیر را به خود اختصاص دهند.

  به گزارش شریف خبر؛ به گزارش دریافتی از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور دکتر حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر سید محمد مقیمی، رییس دانشگاه تهران و تنی چند از مسئولان ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد، انجمن علمی روانشناسی دانشگاه یزد مقام اول را در بین رشته های علوم انسانی از آن خود کرد. همچنین نشریه انجمن علمی بیوتکنولوژی توانست مقام دوم را در بخش نشریات کسب کند. علاوه بر این انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه یزد در بخش فعالیت خلاقانه و انجمن علمی بیوتکنولوژی در بین رشته های علوم پایه شایسته تقدیر شناخته شدند.
  در این رویداد، شش نفر از نمایندگان انجمن های علمی دانشگاه یزد به نام های محمد ابراهیم پاینده، محمدصادق عارف، مهدیه انالویی، مینا السادات ساداتی، سارا رضایی و فرزانه توسلی حضور داشتند.
  این گزارش می افزاید: برگزیدگان انجمن های علمی دانشجویی در مرحله دانشگاهی جشنواره حرکت که در مهر ماه سال ۱۴۰۰ برگزار شد، آثار خود را با توجه به مهلت تعیین شده در سایت جشنواره بین‌المللی حرکت بارگذاری کرده و در این مدت حدود ۲۱۰۰ اثر از دانشگاه‌های سراسر کشور و در بخش بین‌الملل، ۶۰ کشور خارجی آثار خود را برای داوری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند. حدود ۳۵۰ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور این آثار را ارزیابی و داوری کردند.
  نمایشگاه و اختتامیه این جشنواره در مدت سه روز به میزبانی دانشگاه تهران به صورت حضوری برگزار شد که در روز افتتاحیه، دکتر محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تالار امینی دانشگاه تهران سخنرانی و سپس از غرفه‌های دانشگاهی و غرفه دانشگاه یزد بازدید کرد.
  عصر همان روز کارگاهی با حضور معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد. در روز دوم کارگاه‌های انتقال تجربه، جهاد تبیین، شبکه فن بازار ملی و انجمن‌های علمی و نشست دبیران انجمن‌ها با دکتر عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزار شد. وی در پایان از غرفه دانشگاه یزد بازدید کرد و در جریان عملکرد انجمن‌های علمی این دانشگاه قرار گرفت.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده