• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104650
 • تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲
 • پ

  وصول جزای نقدی قاچاقچی سوخت در یزد

  یک دستگاه کامیون کشنده حامل گازوئیل که بصورت مشکوک در حاشیه شهر یزد در حال تردد بود توسط مأمورین پلیس امنیت اقتصادی توقیف شد .

  به گزارش شریف خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد سید محمد مهدی مهاجریان مقدم سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد در خصوص جزئیات این پرونده گفت : یک دستگاه کامیون کشنده حامل گازوئیل که بصورت مشکوک در حاشیه شهر یزد در حال تردد بود توسط مأمورین پلیس امنیت اقتصادی توقیف شد .
  وی افزود : در بررسی های اولیه مشخص شد که این خودرو حامل 32745 لیتر سوخت قاچاق بوده که به دام مأمورین گرفتار شد .
  مهاجریان مقدم با اشاره به بازداشت راننده تانکر و تشکیل پرونده ای در این رابطه اظهار داشت : طی تحقیقات به عمل آمده در شعبه رسیدگی کننده گلوگاه شهید مدنی مهریز ، تخلف این فرد در قاچاق سوخت را محرز و مسلم دانست .
  سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد با توجه به قطعی شدن رأی در شعبه تجدید نظر ویژه قاچاق کالا و ارز استان اذعان داشت : متهم علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه به پرداخت جریمه نقدی به میزان 8 میلیارد و 930 میلیون ریال جزای نقدی محکوم گردید .
  مهاجریان مقدم با اشاره به ارسال پرونده به واحد اجرای احکام اضافه کرد : این پرونده پس از تشریفات قانونی توسط مأموران اجرای احکام اجرا و پرونده مختومه گردید .

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده