• خانهاخبار برگزیدهدسته‌بندی نشدهفوتبال داخلیورزشی
 • کد خبر : 104664
 • تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
 • پ

  تبریک مدیرعامل باشگاه استقلال لالی به آبی پوشان پایتخت

  سرویس ورزشی شریف خبر، «هوشنگ نوبخت» مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال لالی در پیامی قهرمانی مقتدرانه استقلال تهران در لیگ بیست و یکم را به مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان استقلال تهران تبریک گفت. وی در این پیام آورده است: خانواده بزرگ استقلال ...

  سرویس ورزشی شریف خبر، «هوشنگ نوبخت» مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال لالی در پیامی قهرمانی مقتدرانه استقلال تهران در لیگ بیست و یکم را به مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان استقلال تهران تبریک گفت.

  وی در این پیام آورده است: خانواده بزرگ استقلال ایران به پاس هواداران میلیونی اش در تمام کشور تمام تلاش خود را خواهد کرد که در همه لیگ ها و شهرها و بخش های میهن عزیزمان که نام و نشان این باشگاه پرطرفدار و مردمی فعالیت می کند لبخند شادی را بر لب دوستداران فوتبال و هواداران خود بنشاند و باشگاه استقلال لالی نیز به عنوان یکی از قدیمی ترین باشگاه های آبی پوش کشورضمن شادباش به خاطر قهرمانی برادر بزرگتر خود در پایتخت و شکستن رکوردهای منعدد در این قهرمانی تلاش دارد تا مکتب و بستری ورزشی، اخلاقی و اجتماعی برای پرورش جوانان منطقه زاگرس، شهر محروم لالی و استعدادهای ایل بزرذگ بختیاری باشد و در این راه از هیچ تاتشی فروگذار نخواهد بود.

  امیدوارم روزی فرا برسد که باشگاه های مستعد و محرومی همچون استقلال لالی هم بتوانند با حمایت هواداران و کمک خیرین و شرکت های منطقه و استان خوزستان بتوانند خود را در سطح بالای فوتبال کشور معرفی کنند.

  انتهای پیام/

   

   

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده