• خانهدسته‌بندی نشده
 • کد خبر : 105248
 • تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۴
 • پ

  ۶۰ پرونده ثبتي و اجرائي در هيات نظارت استان در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ رسيدگي شد

  علی اکبر باقری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان درباره رسیدگی به پرونده‌های ثبتی و اجرایی در هیات نظارت این استان تصریح کرد: به گزارش شریف خبر از خرم آباد: علی اکبر باقری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان درباره رسیدگی به پرونده‌های ثبتی و اجرایی ...

  مدیر کل ثبت اسناد و املاک لرستان

  علی اکبر باقری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان درباره رسیدگی به پرونده‌های ثبتی و اجرایی در هیات نظارت این استان تصریح کرد:

  به گزارش شریف خبر از خرم آباد: علی اکبر باقری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان درباره رسیدگی به پرونده‌های ثبتی و اجرایی در هیات نظارت این استان تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ تعداد ۵۲۰ پرونده و سه ماهه اول سال 1401 تعداد ۶۰ پرونده ثبتی و اجرایی مربوط به املاک و اسناد در هیات نظارت این استان رسیدگی و منجر به صدور رای شده است.

  وی اظهار کرد: بر اساس ماده ۶ قانون ثبت اسناد کلیه اختلافات و اشتباهات شکلی مربوط به امور ثبت اسناد و املاک در استان با حضور دو عضو قضایی دادگاه تجدیدنظر و مدیرکل ثبت اسناد در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تشکیل و نسبت به هرگونه اختلاف و اشتباه ثبتی و اجرائی مطابق بند یک تا هشت ماده ۲۵ اصلاحی قانون ثبت مبادرت به صدور رای می‌شود.

  باقری افزود: اجرائی شدن بند (ب) ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم توسعه سبب شد تعداد پرونده‌های اجرائی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یابد

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده