• خانهانتظامی و حوادث
 • کد خبر : 105822
 • تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
 • پ

  دستور دادستان ایرانشهر برای تسریع در روند تعیین تکلیف خودروهای توقیفی

  در راستای حفظ و احیا حقوق عامه و بررسی وضعیت خودرو ها دادستان ایرانشهر از پارکینگ های معلم تفتان و امیر المومنین در سطح شهرستان ایرانشهر بازدید کرد.

  شریف خبر؛ بهمن احمدی در بازدیدی که در راستای حفظ و احیا حقوق عامه و بررسی وضعیت خودرو‌ برگزار شد، گفت: پس از بازدید دستورات قضایی لازم برای تسریع در روند تعیین تکلیف ۲ هزار موتور سیکلت توقیفی سالم، ۲۵۰ موتور سیکلت و ۲۰۰خودروی رسوبی در این انبارها داده شد.

  وی تسریع در رسیدگی و تعیین تکلیف خودروهای توقیفی را امری مهم دانست و بر لزوم کار جهادی و تعیین تکلیف ۸۰ درصدی این موتور سیکلت‌ها تا چند ماه آینده تاکید کرد.

  وی ضمن بررسی چگونگی پذیرش و نحوه نگهداری و معرفی خودروهای توقیفی و ترخیص آنها، خواستار ثبت دقیق کیلومتر ورودی خودروهای معرفی شده، میزان بنزین موجود در باک خودرو، اموال موجود در خودرو و میزان سلامت لاستیک های خودروها در زمان ورود و تعیین تکلیف هر چه سریعتر وسایل نقلیه رسوبی شد.

  دادستان ایرانشهر افزود: یکی از مظاهر حفظ حقوق شهروندی دقت در نگهداری اموال توقیف شده مردم است که هر گونه قصور یا تقصیری در این خصوص جرم شناخته شده و قابل تعقیب و پیگیری است.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده