• خانهاجتماعیانتظامی و حوادث
 • کد خبر : 106460
 • تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
 • پ

  دیدار مسوولان شهرستان میبد به مناسبت هفته نیروی انتظامی

  فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در ستاد فرماندهی شهرستان با فرمانده انتظامی دیدار و هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند.

  شریف خبر؛فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در ستاد فرماندهی شهرستان با فرمانده انتظامی دیدار و هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد مجید بهارستانی در این دیدار گفت: سرهنگ نبی پور فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان الگو و نمونه والایی از خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی هستند که با تدابیر خود نعمت امنیت را برای عموم شهروندان به ارمغان می آورد.

  وی افزود: نیروهای خدوم نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی سعی در برقراری صلح، نظم و امنیت در جامعه دارند که در سایۀ امنیت پایدار جامعه، فعالیت های فرهنگی، هنری، رسانه ای و قرآنی و دیگر موارد معنا یافته و تحقق می یابد.

  بهارستانی ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا اظهار داشت: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان، ایران از امن ترین کشورهای منطقه است.

  در این دیدار ریاست شورای اسلامی شهر میبد ضمن تبریک هفته فراجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه تأمین نظم و امنیت، بیان کرد: وجود امنیت یکی از مهمترین مؤلفه های پیشرفت کشور است، نیروی انتظامی ضمن برخورداری از اقتدار و صلابت مثال زدنی، همواره در کنار مردم و حافظ جان و مال مردم بوده است و برای تحقق این وظیفه سنگین و مهم با همه توان و جدیت تلاش می کند.

  وی همچنین هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس دانست و گفت: همراهی و همدلی پرسنل نیروی انتظامی با مردم و مسئولین منجر به عملکرد بهتر آنها شده است، هفته نیروی انتظامی نیز فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با خدمات این نیروی زحمتکش و خدوم می باشد.

  جواد فیاضی ضمن ابراز رضایت از عملکرد فراجا در شهرستان، افزود: ماموران جان برکف نیروی انتظامی با هوشیاری و بر اساس قانون اقدامات خود را انجام می‌دهند تا مردم همواره در آرامش زندگی کنند.

  در پایان این دیدار از تلاش های شبانه روزی فرماندهی و پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته فراجا تقدیر و تشکر کردند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده