• خانهدسته‌بندی نشده
 • کد خبر : 107
 • تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
 • پ

  گسترش پروژه وبسایت‌های “ای ام پی” گوگل

  شش ماه پس از انتشار پروژه “ای ام پی” (AMP) گوگل، این شرکت در نظر دارد تا این سرویس را از بخش سایت‌های خبری گسترش داده و وارد سایر وبسایت‌ها کند. به گزارش موج خاموش به نقل از وبسایت “تک کرانچ”؛ پروژه “ای ام پی” ...

  شش ماه پس از انتشار پروژه “ای ام پی” (AMP) گوگل، این شرکت در نظر دارد تا این سرویس را از بخش سایت‌های خبری گسترش داده و وارد سایر وبسایت‌ها کند.

  به گزارش موج خاموش به نقل از وبسایت “تک کرانچ”؛ پروژه “ای ام پی” گوگل باعث می شود تا صفحات اینترنتی با سرعت 4 برابر معمول بارگذاری شوند. در حال حاضر 650 هزار سایت در فهرست اطلاعاتی گوگل از این فناوری بهره‌مند هستند و تجربه کاری بهتری را به کاربران خود ارائه می دهند. گوگل در نظر دارد تا این فناوری را، که در شش ماه گذشته به سایت های خبری محدود بوده، وارد سایر سایت های اینترنتی کند.

  در حالی که بخش زیادی از طراحی های انجام شده در زمینه این فناوری در خصوص وبسایت های خبری ایجاد شده؛ اما گوگل در نظر دارد این فرمت را به زودی وارد سایر وبسایت ها کند. یکی از مسئولان بخش فناوری گوگل اظهار کرد استفاده از ای ام پی تاثیری در رده بندی سایت ها نخواهد داشت؛ اما کاربران ممکن است در صورت وجود این قابلیت از سایت های دارنده آن بیشتر استفاده کنند.

  سایت های بهره‌مند از ای ام پی، همانند سایر صفحات اینترنتی می توانند از تبلیغات استفاده کنند؛ اما تبلیغات این سایت ها بسیار سریعتر لود می‌شوند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده