• خانهدسته‌بندی نشده
 • کد خبر : 107132
 • تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
 • پ

  انقلابی و ولایی بودن خط قرمز حاج قاسم سلیمانی بود

  رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان با اشاره به خصوصیات بارز شهید سلیمانی گفت: ولایت مداری و انقلابی بودن از مهمترین خصوصیات حاج قاسم سلیمانی بود.

  شریف خبر؛ حجت الاسلام علی مصطفوی نیا امروز در مراسم نکوداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در دادگستری سیستان و بلوچستان اظهار کرد: شاید خیلی از ما شهید حاج قاسم سلیمانی را از نزدیک ندیده باشیم اما خداوند عالم دل های ما را تسخیر کرده و محبت او را در دل ما انداخته  و  این شده مزد دنیایی آن شهید که همه ما علاقمند این مرد بزرگ هستیم و خدا توفیق دهد ادامه دهنده راه ایشان باشیم.

  وی افزود:  مکتب حاج قاسم یعنی ایده ها و ارزش هایی که این شهید بزرگوار داشتند و اگر بخواهیم یکی از برجسته ترین صفات حاج قاسم را نام ببریم اخلاص، بزرگواری و صداقت این مرد بوده است.

  وی گفت:  یکی از برجستگی های بزرگ حاج قاسم اخلاص ایشان بود که برای ما در هر سمت و جایگاهی که هستیم می تواند بهترین جوهره کار باشد.

  رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان ادامه داد:  حاج قاسم اهل هزینه بود و برای ارزش ها  و خطوط قرمز انقلاب هزینه می کرد  و در واقع ولایی بودن و‌ انقلابی بودن خط قرمز حاج قاسم بود به گونه ای که با جناح ها، طیف ها و اشخاص مختلف همراهی می کرد تا زمانی که از خط قرمز ها عبور نکرده باشند.

  وی با اشاره به اغتشاشات اخیر نیز گفت:  امروز نیز اگر می‌خواهیم ادامه دهنده راه شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم باید نسبت به خطوط قرمز انقلاب حساس بود باید از ولایت و رهبری تمام قد و جانانه دفاع کرد و مقابل هجمه ها علیه ایشان ایستاد .

  وی تصریح کرد: وقتی قرآن خدا را می سوزانند و در خیابان‌ها به رهبری اهانت می کنند نباید بی تفاوت بود و باید با این گونه رفتارهای هنجار شکنانه به طور جد برخورد کرد و ادامه دهنده راه شهدا در حفظ و پاسداری از ولایت و رهبری باشیم.

  گفتنی است: مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی صبح امروز با حضور مالکی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسؤلین قضایی، فرماندهان نظامی و انتظامی در سالن شهید بهشتی دادگستری استان برگزار شد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده