• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 107134
 • تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۸
 • پ

  پهلوگیری همزمان ۵ کشتی حامل کالای اساسی و کانتینری در بندر شهید بهشتی چابهار

  معاون بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تنوع بخشی ارائه خدمات به انواع گروه های کالایی و پهلوگیری همزمان ۵ فروند کشتی حامل کالای اساسی و کانتینری در بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.

  شریف خبر؛ حسین شهدادی معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه از تمام زیرساخت‌ها و تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر چابهار جهت پهلودهی کشتی ها و تخلیه و بارگیری کالا استفاده می گردد گفت: اولویت اصلی  بنادر و دریانوردی استان تنوع بخشی ارائه خدمات به انواع گروه‌های کالایی و تمام رویه های گمرکی می باشد.

  وی با اشاره تخلیه و بارگیری همزمان پنج شناور در اسکله های بندر چابهار از امکان همزمان تخلیه و بارگیری انواع کالای کانتینری، فله خوراکی و نهاده های دامی، برنج کیسه و انواع مصالح ساختمانی و مواد معدنی خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ده درصد افزایش داشته است.

  شهدادی در ادامه افزود: در این مدت انجام عملیات کانتیتری با رشد ۱۰ درصد و صادرات مواد غیرنفتی با 3.5 برابر رشد نسبت به پارسال برخوردار بوده است.

  معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی استان با اشاره به ضرورت تامین به موقع کالاهای اساسی و نهاده های دامی، از بارگیری و ارسال ۲۴ ساعته نهاده های دامی از مبدا بندر چابهار به مقاصد مصرف با میانگین روزانه ۵ هزارتن کالا گفت.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده