• خانهدسته‌بندی نشده
 • کد خبر : 453
 • تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵
 • پ

  تجربه کار با گوشی روی لپ‌تاپ

  گوشی‌های هوشمند به دلیل داشتن توان بالای پردازشی و نیز ذخیره اطلاعات می‌توانند بسیاری از کارکردهای یک رایانه را برایمان داشته باشند. با وجود این، کوچک بودن صفحه‌نمایش آنها، یکی از اصلی‌ترین موانع موجود در مسیر استفاده راحت و بی‌دردسر از گوشی ...

  گوشی‌های هوشمند به دلیل داشتن توان بالای پردازشی و نیز ذخیره اطلاعات می‌توانند بسیاری از کارکردهای یک رایانه را برایمان داشته باشند. با وجود این، کوچک بودن صفحه‌نمایش آنها، یکی از اصلی‌ترین موانع موجود در مسیر استفاده راحت و بی‌دردسر از گوشی است. اما شاید سوپربوک (Superbook) بتواند این مشکل را حل کند.

  به گزارش موج خاموش، سوپربوک در نگاه اول شبیه یک لپ‌تاپ معمولی به نظر می‌رسد، اما در واقع ابزاری است که امکان استفاده از توان پردازشی، اطلاعات و نیز اپلیکشین‌های گوشی را فراهم می‌کند. برای استفاده از سوپربوک، کافی است گوشی خود را از طریق کابل ویژه یو.اس.بی به این دستگاه متصل کنید.

  سوپربوک می‌تواند ظرف چند ثانیه، همه اطلاعات و اپلیکشین‌های گوشی را شناسایی کرده و به‌این‌ترتیب می‌توانید از آنها با همان شیوه استفاده از لپ‌تاپ (از طریق منوهایی شبیه ویندوز و نیز ماوس) استفاده کنید.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده