• خانهاخبار برگزیدهورزشی
 • کد خبر : 601
 • تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶
 • پ

  انتشار اطلاعات ۲۰۰ قانونگذار آمریکایی توسط هکر ناشناس+عکس

  مجموعه جدیدی از شماره های تلفن، ایمیل و اطلاعات شخصی قانونگذاران آمریکا توسط هکری ناشناس منتشر شد. به گزارش موج خاموش، هکر ناشناسی که گفته می شود در اوایل ماه جاری میلادی متن ایمیل های شخصی اعضای کمیته ملی حزب دموکرات را در اختیار ویکی لیکس قرار ...

  مجموعه جدیدی از شماره های تلفن، ایمیل و اطلاعات شخصی قانونگذاران آمریکا توسط هکری ناشناس منتشر شد.

  به گزارش موج خاموش، هکر ناشناسی که گفته می شود در اوایل ماه جاری میلادی متن ایمیل های شخصی اعضای کمیته ملی حزب دموکرات را در اختیار ویکی لیکس قرار داد، روز جمعه مجموعه دیگری از شماره های تلفن، ایمیل ها و اطلاعات شخصی نزدیک به ۲۰۰ نفر از قانونگذاران آمریکا را منتشر کرد.

  این فرد که با نام مستعار «گوسیفر ۲» خود را معرفی می کند ضمن انتشار این مجموعۀ اطلاعات جدید، با ارائۀ حساب توئیتر خود از کاربران شبکه های اجتماعی خواست برای آگاهی از افشاگری های بیشتر علیه حزب دموکرات به توئیتر وی مراجعه کنند.

  «گوسیفر ۲» در پیام توئیتری خود نوشته است: دسترسی به این اطلاعات به هیچ وجه کار دشواری نبود، حتی آسان تر از اطلاعات مربوط به کمیته ملی حزب دموکرات بود، برای ساده تر شدن قضیه، اینها اسنادی است که از سایت دموکرات ها به دست آمده؛ خودتان آنها را ببینید.

  گرچه انتشار این اطلاعات برای قانونگذاران آمریکایی چنان خطرناک به نظر نمی رسد، اما آنها از این نگرانند که محتویات ایمیل های شخصی شان هم بزودی هک و افشا شود.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده