• خانهموسیقی
 • کد خبر : 707
 • تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
 • پ

  جهانگیری: مدال کیمیا با ارزش تر از طلاست

  معاون اول رئیس جمهوری در صفحه ایستاگرام شخصی خود نوشت:مدال برنزی که کیمیای همت و حمیت ایرانی، ‘کیمیا علیزاده’ با تلاش و سخت کوشی خود برای مردمش کسب کرد، باارزش تر از طلاست. به گزارش موج خاموش، اسحاق جهانگیری در ادامه یادداشت ...

  معاون اول رئیس جمهوری در صفحه ایستاگرام شخصی خود نوشت:مدال برنزی که کیمیای همت و حمیت ایرانی، ‘کیمیا علیزاده’ با تلاش و سخت کوشی خود برای مردمش کسب کرد، باارزش تر از طلاست.

  به گزارش موج خاموش، اسحاق جهانگیری در ادامه یادداشت اینستاگرامی خود یادآورشد: « دیشب دل ملت ایران با هنرنمایی کم نظیر دختر با وقار و پهلوان کشورمان در آوردگاه المپیک که نخستین مدال افتخار آمیز تاریخ ورزش بانوان ایرانی را به ارمغان آورد، شاد شد.»

  «کیمیا علیزاده» تکواندوکار وزن منهای 57 کیلوگرم بانوان ایران صبح جمعه در رقابت های تکواندو بازی های المپیک 2016 ریو کیمیاگری کرد و به مدال برنز رسید.

  درپیام معاون اول رئیس جمهوری آمده است: این برد غرورآفرین را به قهرمان تکواندوکار کشورمان خانم کیمیا علیزاده، خانواده ایشان، مربیان و دست اندرکاران ورزش تکواندو و به ملت شریف ایران صمیمانه شادباش و تبریک می گویم و برای همه ورزشکاران عزیزمان آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده