• خانهورزشی
 • کد خبر : 850
 • تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
 • پ

  ممنوعیت استفاده از اینترنت برای کارمندان دولت در سنگاپور

    مقامات سنگاپور استفاده از اینترنت را برای کارمندان دولت ممنوع اعلام کردند. به گزارش موج خاموش، در راستای سیاست های مقابله با جاسوسی و حملات سایبری، استفاده از اینترنت برای کارمندان دولت در سنگاپور ممنوع خواهد شد. در حال حاضر بیشتر رایانه ...

   

  مقامات سنگاپور استفاده از اینترنت را برای کارمندان دولت ممنوع اعلام کردند.

  به گزارش موج خاموش، در راستای سیاست های مقابله با جاسوسی و حملات سایبری، استفاده از اینترنت برای کارمندان دولت در سنگاپور ممنوع خواهد شد.

  در حال حاضر بیشتر رایانه های موجود در وزارتخانه های سنگاپور به اینترنت متصل نیستند؛ اما کارشناسان مسائل امنیتی تردید دارند اجرای چنین سیاستی، امنیت سایبری را تقویت کند.

  مقامات سنگاپور پس از اینکه متوجه شدند تهدیدات و حملات سایبری جدی هستند، ممنوعیت استفاده از اینترنت را برای کارمندان دولت وضع کردند. تحقیقات نشان می دهد خطر بروز حملات سایبری در کشورهای جنوب شرق آسیا بسیار بالاست.

  با این حال، برخی معتقدند سنگاپور در این خصوص زیاده روی کرده است. یکی از کارشناسان مسائل امنیتی اظهار کرد: «این افراطی ترین اقدامی است که علیه تهدیدات سایبری انجام شده است.» استاد علوم کامپیوتر دانشگاه دنور نیز اظهار کرد چنین اقدامی بی سابقه و افراطی است.

  اعمال محدودیت های اینترنتی برای بخش های مرتبط با امنیت ملی امری متداول است؛ اما اعمال چنین محدودیت هایی در سطح وسیع همیشه امنیت سایبری را تضمین نمی کند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده