• خانهاجتماعیاخبار برگزیده
 • کد خبر : 886
 • تاریخ انتشار : ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
 • پ

  تصفیه‌حساب شخصی در فضای مجازی

  فردی که با ساخت یک تارنما در فضای مجازی با قصد تصفیه‌حساب شخصی اقدام به اهانت یکی از مدیران استان فارس کرده بود شناسایی شد. به گزارش موج خاموش، رئیس پلیس فتا این استان اظهار داشت: یکی از مدیران هم‌استانی با مراجعه به پلیس فتا فارس شکایت خود را ...

  فردی که با ساخت یک تارنما در فضای مجازی با قصد تصفیه‌حساب شخصی اقدام به اهانت یکی از مدیران استان فارس کرده بود شناسایی شد.

  به گزارش موج خاموش، رئیس پلیس فتا این استان اظهار داشت: یکی از مدیران هم‌استانی با مراجعه به پلیس فتا فارس شکایت خود را مبنی بر این‌که فردی ناشناس با ساخت یک تارنما در فضای مجازی اقدام به اهانت از وی کرده است اعلام کرد و خواستار رسیدگی به این موضوع می‌شود.

  سیدموسی حسینی ادامه داد: پس از تشکیل پرونده کارشناسان پلیس فتا فارس اقدامات خود را برای شناسایی متهم یا متهمان آغاز کردند که با بررسی‌های فنی خود موفق به شناسایی متهم شدند.

  وی بیان کرد: متهم جوان 26 ساله است که پس از اتمام قرارداد کاری خود و تمدید نشدن قرارداد کاری، با ساخت یک تارنما در فضای مجازی به مدیر شرکتی که پیش‌ازاین در آن کار می‌کرده توهین و مطالبی علیه وی درج کرده است.

  رئیس پلیس فتا استان فارس به کاربران سایبری که قصد سوءاستفاده از این فضا را دارند هشدار داد و گفت: افراد نباید از فضای مجازی به‌عنوان ابزاری برای تصفیه‌حساب‌های شخصی خود استفاده کنند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده