• خانهاخبار برگزیدهموسیقی
 • کد خبر : 939
 • تاریخ انتشار : ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۹
 • پ

  روایتی جالب از شهید باکری در اینستاگرام پرستویی+عکس

  پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرامش روایتی خواندنی از فداکاری شهید باکری منتشر کرد. به گزارش موج خاموش؛ پرویز پرستویی ضمن انتشار تصویر از کارت دانش آموزی شهید مهدی باکری در صفحه اینستاگرام خود خاطره ای جالب از وی نقل کرد. پرستویی نوشت: “یکی ...

  پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرامش روایتی خواندنی از فداکاری شهید باکری منتشر کرد.

  به گزارش موج خاموش؛ پرویز پرستویی ضمن انتشار تصویر از کارت دانش آموزی شهید مهدی باکری در صفحه اینستاگرام خود خاطره ای جالب از وی نقل کرد.

  پرستویی نوشت: “یکی از کارمندان شهرداری اورمیه می گفت:تازه ازدواج کرده بودم و با مدرک دیپلم دنبال کار می گشتم.

  از پله های شهرداری می رفتم بالا که یکی از کارکنان شهرداری را دیدم و ازش پرسیدم آیا اینجا برای من کار هست؟تازه ازدواج کردم و دیپلم دارم.کاغذی از جیبش درآورد و امضاء کرد و داد دستم گفت بده فلانی، اتاق فلان.رفتم و کاغذ را دادم دستش و امضاء را که دید گفت چی می خوای؟گفتم :کار. گفت : فردا بیا سرکار

  باورم نمی شد فردا رفتم مشغول شدم .  بعد از چند روز فهمیدم اون آقایی که امضاء داد شهردار بود. چند ماه کارآموز بودم بعد یکی از کارمندان که بازنشسته شده بود من جای اون مشغول شدم. شش ماه بعد جناب شهردار استعفاء کرد و رفت جبهه.

  بعد از اینکه در جبهه شهید شد یکی از همکاران گفت :توی اون مدتی که کارآموز بودی و منتظر بودیم که یک نفر بازنشسته بشه تا شما را جایگزین کنیم، حقوقت از حقوق جناب شهردار کسر و پرداخت می شد. این درخواست خود شهید بود.”

  روایتی جالب از شهید باکری در اینستاگرام پرستویی

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده