• خانهدسته‌بندی نشده
 • کد خبر : 954
 • تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۳
 • پ

  راه اندازی شبکه اجتماعی توسط اپل

  کمپانی اپل در حال فعالیت بر روی اپلیکیشن شبکه اجتماعی خود است که بر پایه ی “Facebook”، “Snapchat” و “Instagram” ساخته خواهد شد. به گزارش موج خاموش به نقل از اسپوتنیک ، برنامه جدید امکان ضبط و تغییر ویدئوها را ...

  کمپانی اپل در حال فعالیت بر روی اپلیکیشن شبکه اجتماعی خود است که بر پایه ی “Facebook”، “Snapchat” و “Instagram” ساخته خواهد شد.

  به گزارش موج خاموش به نقل از اسپوتنیک ، برنامه جدید امکان ضبط و تغییر ویدئوها را فراهم ساخته و کاربران به کمک انواع فیلتر و دیگر ابزارها می توانند ویدئوهای خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. در مقاله منتشر شده در بلومبر آمده است که این کمپانی بر روی کاربران جوانی حساب می کند که روزانه 30 الی 50 دقیقه از زمان خود را در شبکه های اجتماعی محبوب همچون “Facebook”، “Snapchat” و “Instagram” سپری می کنند.

  طراحان برنامه به غیر از ابزارهای کار با ویدئو، می خواهند چند امکان دیگر نیز همچون امکان تمام مستقیم میان کاربران به این شبکه اجتماعی اضافه کنند.

  اپل در این رابطه اعلام کرد: “در اپلیکیشن جدید دو دوست خواهند توانست در صورت تمایل تمامی پیام ها، ایمیل ها، ویدئوها و عکس های یکدیگر را مشاهده کنند.”

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده